Vyhledat

rozšířené vyhledávání ...

Novinky

Zaměstnanci obce upravili v Mnichově dětské hřiště a chodníky.dhV Lučním Chvojně došlo k úpravě parku. Obec financovala úpravu prostranství a pořízení sochy. lchV Malém Chvojně zaměstnanci  opravili dětské hřiště.

mch

SLAVNOSTI PEČENÉHO ČAJE

Spolek Chvojensko Vás zve na SLAVNOSTI PEČENÉHO ČAJE. 19. října 2019 ve 14.00 hod. v Kulturním domě v Lučním Chvojně

7. 10. 2019 Zobrazit více

HRY MLADÉHO SOPTÍKA

SDH Velké Chvojno Vás zve na Hry mladého Soptíka.
Dne 19.10.2019.

3. 10. 2019 Zobrazit více

Služby kominíka v obci Velké Chvojno

Dne 19.9.2019-20.9.2019 je možné využít službu kominíka v obci Velké Chvojno. Vše potřebné najdete v přiloženém letáku.

22. 8. 2019 Zobrazit více

Pravidla pro poskytování fin. daru na ekologické účely obce - řešení čištění odpadních vod

Podmínky a formuláře pro získání finanční podpory ze strany SVS v případě realizace domácí ČOV pro občany, v místech obce, která naplňují kritéria dané podpory.
Cílem poskytování daru na ekologické účely obce akcionáře SVS je podpořit zajištění likvidace odpadních vod v lokalitách, kde dle zásad SVS není rentabilní vybudovat kanalizační systém buď přímo s ČOV, nebo s převedením odpadních vod na některou ze stávajích ČOV.

6. 5. 2019 Zobrazit více

Změna telefonních čísel

28. 4. 2015 Zobrazit více

Čekárna u školy ve Velkém Chvojně

Čekárna u školy ve Velkém ChvojněOpravená čekárna byla vyzdobena žáky naší školy v rámci práce kroužku "Dovedné ruce" pod vedením paní Fialové a Pulchartové.

6. 6. 2013

Dětské hřiště v Mnichově

Dětské hřiště v MnichověObčané v Mnichově hřiště vybudovali svépomocí

mnich

Iniciativa občanů z Mnichova přispěla k vybudování tohoto pěkného dětského koutku. Obec přispěla materiálem a finančně.

Obyvatelé Mnichova  věnovali svoji dovednost a práci.

S takovým přístupem se dnes tak často nesetkáváme a proto je potřeba všem, kteří přispěli k vybudování hřiště pro děti poděkovat.

26. 9. 2012 Zobrazit méně

Dětské hřiště u základní školy

Dětské hřiště u základní školyV srpnu bylo vybudováno hřiště u základní školy. Pro jeho provoz a využívání veřejností budou v dohledné době stanovena pravidla pro využívání veřejností s ohledem na provoz školy

12. 9. 2012 Zobrazit více