Vyhledat

rozšířené vyhledávání ...

Novinky

Zaměstnanci obce upravili v Mnichově dětské hřiště a chodníky.dhV Lučním Chvojně došlo k úpravě parku. Obec financovala úpravu prostranství a pořízení sochy. lchV Malém Chvojně zaměstnanci  opravili dětské hřiště.

mch

Slavnostní posvěcení kříže a koncert JUNIOR BAND ZUŠ Evy Randové

Slavnostní posvěcení kříže a koncert JUNIOR BAND ZUŠ Evy Randové k příležitosti navrácení centrálního kříže na pietní místo bývalého hřbitova nad Arnultovicemi. V sobotu 14.9.2019 od 14.00 hodin.

23. 8. 2019 Zobrazit více

Benefiční koncert pro kapli Botschen

Benefiční koncert pro kapli Botschen - 7.9.2019 od 18.00 hod. Kostel Sv. Anny v Tisé

23. 8. 2019 Zobrazit více

Služby kominíka v obci Velké Chvojno

Dne 19.9.2019-20.9.2019 je možné využít službu kominíka v obci Velké Chvojno. Vše potřebné najdete v přiloženém letáku.

22. 8. 2019 Zobrazit více

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR TISÁ

v sobotu, 8.6. od 8.30 do 10. 00 je možné vyplnit přihlášku a další dokumenty k příměstskému táboru a zároveň zaplatit příspěvek rodičů.
Budeme v budově Základní školy v Tisé.
Připomínám možnost umístění dětí na souběžném, nedotovaném turnuse na všechny termíny. Pokud víte o někom, kdo by ještě chtěl na placené turnusy, dejte mu vědět nebo jej odkažte na sobotní schůzku.
Děkuji a těším se na Vás i děti. Přeji hezký den.

6. 6. 2019 Zobrazit více

Pravidla pro poskytování fin. daru na ekologické účely obce - řešení čištění odpadních vod

Podmínky a formuláře pro získání finanční podpory ze strany SVS v případě realizace domácí ČOV pro občany, v místech obce, která naplňují kritéria dané podpory.
Cílem poskytování daru na ekologické účely obce akcionáře SVS je podpořit zajištění likvidace odpadních vod v lokalitách, kde dle zásad SVS není rentabilní vybudovat kanalizační systém buď přímo s ČOV, nebo s převedením odpadních vod na některou ze stávajích ČOV.

6. 5. 2019 Zobrazit více

Změna telefonních čísel

28. 4. 2015 Zobrazit více

Čekárna u školy ve Velkém Chvojně

Čekárna u školy ve Velkém ChvojněOpravená čekárna byla vyzdobena žáky naší školy v rámci práce kroužku "Dovedné ruce" pod vedením paní Fialové a Pulchartové.

6. 6. 2013

Dětské hřiště v Mnichově

Dětské hřiště v MnichověObčané v Mnichově hřiště vybudovali svépomocí

26. 9. 2012 Zobrazit více