Vyhledat

rozšířené vyhledávání ...

9-2018

Novinky

Zaměstnanci obce upravili v Mnichově dětské hřiště a chodníky.dhV Lučním Chvojně došlo k úpravě parku. Obec financovala úpravu prostranství a pořízení sochy. lchV Malém Chvojně zaměstnanci  opravili dětské hřiště.

mch

Oprava čekárny ve Velkém Chvojně u pošty

Oprava čekárny ve Velkém Chvojně u poštyPlechová čekárna byla nahrazena dřevěnou

17. 3. 2012 Zobrazit více

Oprava čekárny ve Velkém Chvojně u školy

Oprava čekárny ve Velkém Chvojně u školyZděná čekárna s rovnou střechou byla opravena, rozšířen vchod a instalována sedlová střecha

16. 3. 2012 Zobrazit více

Úprava stání na kontejnery pro třídění odpadů

Úprava stání na kontejnery pro třídění odpadůV místních čáatech Velké Chvojno, Malé Chvojno, Luční Chvojno, Žďár a Mnichov bylo upraveno stání kontejnerů z hlediska estetického. Zástěny slouží i jako zábrana proti případnému rozfoukávání papíru a plastů do okolí.

15. 3. 2012 Zobrazit více

Výstavba bytového domu

Výstavba bytového domuZ bývalého statku ve Velkém Chvojně bylo postaveno za pomoci dotace 18 nájemních bytů

14. 3. 2012 Zobrazit více